Opinie Klientów

Pani Anna to profesjonalistka w nauczaniu: doskonale potrafi dostosować się do poziomu ucznia oraz jest zainteresowana jego własnymi celami w nauce. Dużo czasu poświęca fonetyce, dzięki której zaczynamy słyszeć i rozumieć rozmowy oraz uczyć się angielskiego mimowolnie poza jej lekcjami. Jako osoba z bagażem własnych doświadczeń w kwestii nauki języka potrafi świetnie podnieść na duchu, kiedy wydaje ci się, że masz problemy z angielskim! Polecam serdecznie!
Dorota Maliszewska
Senior IT Operations Specialist
Zajęcia z Anią to coś więcej niż nauka angielskiego, to odkrywanie pasji i dzielenie się poglądami, to zagłębianie się w temat tak bardzo, że zapominamy, że prowadzona konwersacja nie jest w naszym ojczystym języku. Profesjonalizm, bardzo indywidualne podejście i nowatorskie metody to coś, co bardzo cenię i odnajduję na każdej lekcji. Polecam nie tylko tym, którzy chcą poprawić poziom komunikacji w biznesie ale również stawiają na rozwój osobisty. Z niecierpliwością czekam na nowe jej nowe projekty.
Natalia Rajczonek
Manager ds. marketingu Sika Poland
Bardzo polecam pracę z Panią Anną Kulawik. Doceniam jej profesjonalne oraz pełne zaangażowania podejście i przygotowanie do lekcji. Pani Anna posiada nie tylko wiedzę językową ale również kulturową. Stosuje metody pracy dalekie od znanych szablonów. Przykłada dużą wagę do profilu zawodowego danej osoby.
Bartosz Biedroń
Rational Sales Manager Rational Polska

Jesteś zainteresowany współpracą? 

Napisz do mnie na: anna@thebeautyofbusinessenglish.com
lub skorzystaj z formularza obok.


    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.