Opinie Klientów

Pani Anna to profesjonalistka w nauczaniu: doskonale potrafi dostosować się do poziomu ucznia oraz jest zainteresowana jego własnymi celami w nauce. Dużo czasu poświęca fonetyce, dzięki której zaczynamy słyszeć i rozumieć rozmowy oraz uczyć się angielskiego mimowolnie poza jej lekcjami. Jako osoba z bagażem własnych doświadczeń w kwestii nauki języka potrafi świetnie podnieść na duchu, kiedy wydaje ci się, że masz problemy z angielskim! Polecam serdecznie!
Dorota Maliszewska
Senior IT Operations Specialist
Zajęcia z Anią to coś więcej niż nauka angielskiego, to odkrywanie pasji i dzielenie się poglądami, to zagłębianie się w temat tak bardzo, że zapominamy, że prowadzona konwersacja nie jest w naszym ojczystym języku. Profesjonalizm, bardzo indywidualne podejście i nowatorskie metody to coś, co bardzo cenię i odnajduję na każdej lekcji. Polecam nie tylko tym, którzy chcą poprawić poziom komunikacji w biznesie ale również stawiają na rozwój osobisty. Z niecierpliwością czekam na nowe jej nowe projekty.
Natalia Rajczonek
Manager ds. marketingu Sika Poland
Bardzo polecam pracę z Panią Anną Kulawik. Doceniam jej profesjonalne oraz pełne zaangażowania podejście i przygotowanie do lekcji. Pani Anna posiada nie tylko wiedzę językową ale również kulturową. Stosuje metody pracy dalekie od znanych szablonów. Przykłada dużą wagę do profilu zawodowego danej osoby.
Bartosz Biedroń
Rational Sales Manager Rational Polska
Zdecydowanie polecam zajęcia z Anią. Od pierwszego spotkania widać duże doświadczenie i wiedzę – nie tylko językową, ale i biznesową. Na zajęciach panuje swobodna, przyjazna atmosfera, a same zajęcia są tak bogate i dynamiczne, że ciężko zauważyć, że dobiega już koniec. Ania jest nauczycielką, coachem i ogromnym wsparciem w jednym. Poza aspektami biznesowymi, podczas nauki można poznać również ciekawostki i niuanse prosto z Londynu. Bardzo podobał mi się również nacisk na fonetykę i wspaniały, angielski akcent Ani
Anna Rządkowska
Customer Service Coordinator
Anna to profesjonalistka od pierwszego kontaktu - konkretna oferta, ustalenie szczegółów zajęć. Cenię sobie biznesowe podejście do wyboru tematyki lekcji zgodne z potrzebami klienta, elastyczność w tym zakresie. Wyjątkowa formuła zajęć (łączenie podręcznika ze swobodną komunikacją i innymi tematami, ćwiczenia przygotowujące do lekcji) oraz fantastyczna atmosfera sprawia, że nauka języka sprawia mi teraz wyłącznie przyjemność, nie jest koniecznym obowiązkiem. Szczerze polecam zajęcia z Anną!
Jolanta Kubatek
CEO at 4Experience
Dzięki zajęciom z Anią poznasz słownictwo, które pozwoli Ci wreszcie zrozumieć brytyjskie wiadomości, podcasty i formalne maile. Co najważniejsze nauczysz się zasad poprawnej wymowy, wykonując odpowiednie ćwiczenia. Ania poprowadzi Cię za rękę. Wiedząc jak wymawia się najtrudniejsze z wyszukanych czasowników nabędziesz pewności, która pozwoli na odblokowanie się przed mówieniem w tym języku. Polecam.
Emilia Piłko
Dyrektor operacyjny
Anna jest bardzo dobra mentorką. Jej podejście do nauczania jest profesjonalne. Lekcje są prowadzone w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Zawsze się bałem mówić po angielsku a po lekcjach z Anna odważyłem się i coraz pewniej się czuje mówiąc po angielsku. Polecam lekcję z Anną
Paweł Piec
Wiceprezes zarządu
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i atmosfera panującą na zajęciach tylko zachęca do nauki. Dzięki swojej wiedzy Anna jest w stanie poruszyć umiejętności językowe nawet u najbardziej opornych. Serdecznie polecam.
Izabela Rzepka
Circle Lead I-KYC
I highly recommend Anna as a teacher of Business English. I have the pleasure of working with Anna and I can confirm she is a driven, organized teacher who develops inspiring relationships with her students. Anna possesses superior verbal and written communication skills along with a genuine love for the English language. I would recommend working with her if you want to stop using outdated textbooks and deepen your knowledge and understanding of communication.
Łukasz Sokół
Senior Customer Facing Specialist
Uczestniczyłam w coachingu Business English 1:1 prowadzonym przez Anię od września do stycznia. Samo pozwolenie, by ktoś mną pokierował było dla mnie dużym wyzwaniem jako osoby, która nauczyła się angielskiego samodzielnie. Bałam się sztywnej atmosfery, oraz tego, że będę musiała sprostać wymaganiom. Nic takiego się nie stało. Ania w umiejętny sposób pomogła mi otworzyć się na to nowe doświadczenie. Nasze rozmowy przebiegały w atmosferze przyjaźni, na interesujące tematy. Okazało się, że mój angielski jest lepszy niż przypuszczałam, a Ania mi to pokazała. Wisienką na torcie każdego spotkania były ćwiczenia dykcyjne, które polecam sobie zapisywać, bo niesamowicie rozgrzewają aparat mowy - przydatne także przed wystąpieniami publicznymi!
Agnieszka Tkacz
Wellbeing and Motivation Coach
Ania w sposób bardzo przemyślany i profesjonalny prowadzi zajęcia z języka angielskiego pod kątem rozmów biznesowych. Jest bardzo zaangażowana w każdą lekcję co widać od razu. Jej doświadczenie oraz wiedza bardzo szybko skutkują efektami u osoby uczącej się. Po 3 miesiącach nauki mój angielski zdecydowanie się poprawił i z takim zamiarem zdecydowałem się skorzystać z jej usług. Z całego serca rekomenduję współpracę, gdyż po prostu warto.
Jakub P.
B2B Senior Account Executive
Business English is an important capability that deserves a special focus. Anna is an excellent practitioner and coach, helping clients develop a very practical approach to learning and applying business English skills in real life. She is always very professional and fun to work with!
Joanna Kowalczyk
Experienced Sales & Marketing ProfessionalExperienced Sales & Marketing Professional
Polecam naukę Business English z Pania Ania. Pani Ania uczy przede wszystkim praktycznego języka biznesowego lub zwrotów, które można wykorzystać podczas spotkań biznesowych. Zajęcia sa ciekawe, Pani Ania ma przygotowany materiał na zajęcia natomiast jest też elastyczna i dostosowuje lekcje do potrzeb uczacego. Motywuje, inspiruje, podaje praktyczne wskazówki jak uczyć się języka, skupia się na prawidłowej wymowie. Poza tym jest ciekawa osoba, z która można porozmawiać na wiele tematów. Zajęcia z Pania Ania to jak zajęcia z native speaker! Polecam!!!
Grazyna Lukosz
Global Finance Operations/Process Improvement and Optimization/ Change Management/ Hackett/ Workday/Coupa/Oracle/SAPGlobal Finance Operations/Process Improvement and Optimization/ Change Management/ Hackett/ Workday/Coupa/Oracle/SAP
Zajęcia z Anią to bardziej spotkanie z bliska osobą niż nudna lekcja gdzie trzeba się uczyć . W miłej atmosferze, bez poczucia bycia ocenianym wiedza sama wchodzi do głowy. Wielkim zaskoczeniem było to jak poprawa wymowy i czytanie na głos poprawiło u mnie zapamiętywania nowych zwrotów czy słówek. Pronunciation to od zawsze moja zmora a z Ania czysta przyjemność i ogromna satysfakcja, że słowo brzmi tak jak powinno. Zajecia są tak fajne, że buzia sama rwie się do mówienia a największe odkrycie to fakt, że czasem nie pamietam co słowo znaczy ale intuicyjnie pasuje do wypowiedzi i go używam bo dzięki Ani i jej lekcjom nie boje się pomylić byle tylko mówić. Mówią, że po 30tce człowiek wolnej przyswaja wiedzę - zajecia z Ania utwierdzają mnie, że osoba która to powiedziała jest w błędzie. Będąc po 30tce a nawet tuż przed 40tka ucze się angielskiego szybciej niż w liceum. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć sobie i innym uczniom dalszych owocnych godzin z Ania i Business English 🙂
Katarzyna Rapa
Ekspert, Analityk IT w Bank MillenniumEkspert, Analityk IT w Bank Millennium
Anna Kulawik specializing in Business English, demonstrates a personalized teaching approach, addressing individual needs with remarkable flexibility. Her engaging teaching style captivates, fostering a dynamic learning environment. Through her methods, she not only imparts language proficiency but also cultivates genuine interest. Overall, Anna’s expertise, adaptability, and engaging style make her a highly effective Business English teacher.
Marcin Piaskowski
Head of Wroclaw Office - Senior Director Consulting Practice, Coach - ICF ACC , TrainerHead of Wroclaw Office - Senior Director Consulting Practice, Coach - ICF ACC , Trainer

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do mnie na: anna@thebeautyofbusinessenglish.com
lub skorzystaj z formularza: